Park Hotel

Zimowe kuligi

Zimowa aura sprzyja wypoczywaniu w ciepłym domu, pod kocem z kubkiem herbaty. Warto jednak zastanowić się jak o tej porze roku urozmaicić wolny czas i spędzić go aktywnie.

Jeśli łyżwy i narty nie są dla ciebie, a wizja przypięcia obu nóg do jednej deski snowboardowej napawa cię przerażeniem, idealnym rozwiązaniem będzie uczestnictwo w kuligu.

Najpopularniejsze jest organizowanie kuligów w górach, wycieczka wśród ośnieżonych Tatr lub Bieszczad na pewno długo zapadnie ci w pamięć. Ten rodzaj wypoczynku pozwala odetchnąć od zgiełku miasta, trasy kuligów często wiodą z dala od innych turystów, przez pełne uroku, ciche i spokojne miejsca. Organizatorzy kuligów dostarczają dodatkowych rozrywek swoim gościom rozświetlając sanie płonącymi pochodniami czy zatrudniając rozśpiewanych muzykantów. Wyjazdy często kończą się ogniskiem w lesie połączonym z pieczeniem kiełbasek.

Uczestnictwo w kuligu to gwarancja nie tylko wyśmienitej zabawy, ale również czasu na relaks i odrobinę zadumy na łonie natury. To rozrywka dla młodych i starszych, zarówno dla wnuka, jak i dla dziadka. Kuligi często są urozmaiceniem rożnego rodzaju imprez, na przykład sylwestrowych. W trakcie wycieczki z pewnością niejeden z uczestników zaśpiewa „z kopyta kulig rwie!".

Podobne artykuły

Nowoczesne drzwi Patio
Nowoczesne drzwi Patio to system drzwi balkonowych uchylno-przesuwnych. Jest to funkcjonalne...
Dietetyczny catering
Catering najczęściej jednoznacznie kojarzony jest z kompleksową obsługą gastronomiczną imprez,...
Sale szkoleniowe
Sukcesywnie na terenie stolicy województwa podkarpackiego powstają coraz to nowsze podmioty...
Zestawy obiadowe
Przygotowanie codziennych posiłków to nie tylko kwestia czasu, który trzeba na to poświęcić,...
Imprezy okolicznościowe
Obecnie restauracja bardzo często służy jako miejsce, w którym obchodzone są najbardziej...
Sale weselne
Oświadczyny i zaręczyny są przełomowym momentem w życiu dwojga ludzi. Zdecydowali się iść...